Forum serwera Vixeria.eu

Witaj graczu!


#1 2010-06-02 12:07:49

Dzumior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 5
Punktów :   

Bugi

1.Npc niby sprzedaja bronie i skupuja a tak naprade nic nie mozna zrobic ani kupic ani sprzedac mowa o npc w yalahar kolo banku i wielu innych.
2.Zaden npc nie dziala na Zao po napisaniu Hi nic nie mozna zrobic nie mozna takze sprzedac Zao itemow.
3.Umozliwic przelew z banku
4.Questy nie działaja Koshein Amulet-Yalahar itp po rozmowie z  palimutha odsyła nas do Azerusa który nie istnieje.
5.Debugi pomiedzy kazzo a carlin.
6.Za 150 lvl nie dostaje sie punktow za 50-100 tylko
7.Exura-Exura Gran-Exura Vita-Sio nie mozna sie wyleczyc z paralizu mimo to ze np frost-hydra padla mamy 5k many i probojemy wyleczyc sie z paralizu nie mozna spali sie cala mane i tak nadal paraliz jedynie Utani Hur oraz Gran działaja bez sensu poniewaz na 6-8 hydrach ue walac szybko mozna zaliczyc placka zamiast sie leczac rzucac Grana do naprawy
8.Muted Na Statku pisze Venore daje mnie na thais z thais pisze oken wywala mnie na gengie i dostaje muta na 480 sekund.....
9.Last Hit Naprawic poniewaz mecze sie z demonem czy innym potworem koles podbije walnie 1 sd i jego lot (Lot tego kto najwiecej dmg zadał)
10.Brak na Goromie Medus-Serpent Spawnow niema exp place
11.Ceny u Djinna i Rashida sa dziwne i różne Knight Armor kosztuje 1k np a nie 5k i inne rzeczy

Ostatnio edytowany przez Dzumior (2010-06-02 13:30:22)

Offline

 

#2 2010-06-02 13:15:19

God Rasta

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: Bugi

Dzumior napisał:

1.Npc niby sprzedaja bronie i skupuja a tak naprade nic nie mozna zrobic ani kupic ani sprzedac mowa o npc w yalahar kolo banku i wielu innych.
2.Zaden npc nie dziala na Zao po napisaniu Hi nic nie mozna zrobic nie mozna takze sprzedac Zao itemow.
3.Umozliwic przelew z banku
4.Questy nie działaja Koshein Amulet-Yalahar itp po rozmowie z  palimutha odsyła nas do Azerusa który nie istnieje.
5.Debugi pomiedzy kazzo a carlin.
6.Za 150 lvl nie dostaje sie punktow za 50-100 tylko
7.Exura-Exura Gran-Exura Vita-Sio nie mozna sie wyleczyc z paralizu mimo to ze np frost-hydra padla mamy 5k many i probojemy wyleczyc sie z paralizu nie mozna spali sie cala mane i tak nadal paraliz jedynie Utani Hur oraz Gran działaja bez sensu poniewaz na 6-8 hydrach ue walac szybko mozna zaliczyc placka zamiast sie leczac rzucac Grana do naprawy
8.Muted Na Statku pisze Venore daje mnie na thais z thais pisze oken wywala mnie na gengie i dostaje muta na 480 sekund.....

Naprawimy, dzięki za info.

GM Erazm napisał:

Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl